ویژگی های برتر

امروزه در اکثریت قریب به اتفاق سازمان ها و مؤسسات اداري - تجاري، برآیند سرمایه گذاري انجام گرفته و فعالیتهاي جاری شرکت بصورت اطلاعات و داده هاي دیجیتالی که در واقع محور اصلی ساز و کار آن سازمان است، می باشد. این دارایی با ارزش که منبع اصلی درآمد سازمان بوده و در بسیاری موارد ارزش واقعی آن غیر قابل محاسبه و به دلیل ماهیت دیجیتالی اطلاعات پنهان می باشد، اتفاقا" حساس ترین و آسیب پذیرترین بخش دارایی های سازمان نیز قلمداد گردیده و نیازمند تمهیدات امنیتی ویژه ای برای حفظ و صیانت آن می باشد.

امنیت اولین قدم و جزئی جدا نشدنی از یک سیستم اطلاعاتی و ارتباطی است و باید در گام های نخست طراحی سیستم به آن توجه داشت. شرکت فنی و مهندسی ایمن افزار وایا بعنوان مشاور، طراح و مجری راه حل های امنیت اطلاعات و شبکه، فعالیت خود را از ابتداي سال 1384 آغاز نموده و از آن پس تا کنون به لطف خداوند متعال بعنوان یکی از شرکت های موفق، به ارائه خدمات پرداخته است. ایمن سازی و بهینه سازی شبکه داده ها، اجراي طرح های تدوین شده، ایمن سازی ساختار شبکه، آزمون های نفوذ پذیری و انتخاب و ارائه بهترین محصولات به مشتریان، همگی از مهمترین فعالیت های شرکت وایا طی این سالها می باشند.

گروه امنیتی وایا می کوشد تا در همه شرایط به رسالت خود که همان "ارائه خدمات بر پایه دانش فنی" است پایبند باشد و امنیت در فضای تبادلات الکترونیکی را با اتّکا به اصول علمی به ارمغان آورد. کلیه اعضای فعال در وایا معتقدند که امنیت همیشه گران نیست و با کشف و ایجاد راه حل های آسان، کارا و البته پایدار، می توان آن را فراهم آورد.

در این سالها همواره موفقیت های وایا مدیون کلیدي طلایی بوده است به نام "تعهد در پشتیبانی" و آرزومندیم تا با مشتریان ارجمند و همکاران عزیزی که آنها هم به این اصول معتقدند دست گرم همکاری را بفشاریم.

 

بیایید آرامش را با امنیت تجربه کنیم
و

برای جهانی شدنی تلاش کنیم که با امنیت در اطلاعات و ارتباطات امکان پذیر خواهد بود.

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.

مدارک و مجوزها

ما را دنبال کنید

Follow Us

  • دفتر تهران: سعادت آباد، میدان کتاب، نبش آسمان2، ساختمان توپاز، ط4
  •  55 39 35 88 (21 98+)
  • دفتر قزوین: چهارراه ولیعصر (عج) - جنب قنادی گل شب - شماره 17
  • 33 57 82 93 (28 98+)
  • دفتر همدان: میدان دانشگاه، ابتدای ک رهنمون، ساختمان پرسپولیس، ط2
  • فکس: 33 57 82 96 (28 98+)
  • info[at]vayaco.ir
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن