امنیت در لایه گذرگاه

گذرگاه یا Gateway یکی از حیاتی ترین و آسیب پذیرترین نقاط شبکه محسوب می شود. در این نقطه ارتباط شما با شبکه های بیرونی از قبیل اینترنت، اینترانت و ... برقرار می شود.

گذرگاه یا Gateway یکی از حیاتی ترین و آسیب پذیرترین نقاط شبکه محسوب می شود. در این نقطه ارتباط شما با شبکه های بیرونی از قبیل اینترنت، اینترانت و ... برقرار می شود. از این نقطه کاربران دورکار به سازمان شما متصل می شوند، کاربران عمومی به سرویس دهنده های وب و پورتال های سازمان دسترسی می یابند، سرور های شما با سرور های دیگر در نقاط مختلف ارتباط برقرار می کنند. در یک کلام نقطه گذرگاه پل ارتباطی شبکه داخلی (LAN) سازمان با کلیه نقاط دیگر است دیگران است.

از یک سو انتخاب ابزاری کارآمد، امن و مورد  اطمینان و از سوی دیگر پیکر بندی و پیاده سازی آن مطابق با شیوه های استاندارد و علمی از نگرانیهای سازمانها است. به دلیل نیاز به پایداری بالا (Up Time) در اینگونه ابزار ها، نحوه گارانتی و پشتیبانی تأمین کنندگان نیز همواره جایگاه ویژه ای در تصمیم گیری مشتریان ایفا می کند.

تیم تحقیق و توسعه شرکت ایمن افزار وایا بعنوان مشاور امنیتی سازمان با فراهم آوردن سبد کاملی از محصولات داخلی و خارجی، برگزاری جلسات دمو و مقایسه، پیاده سازی پایلوت و به کارگیری آزمایشی محصولات، و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی فنی به موقع و تأکید بر آموزش مصرف کنندگان تلاش می کند تا شرایطی مناسب برای انتخاب و به کارگیری بهترین ابزار را فراهم آورد.

طیف محصولات فراهم شده از کاربران خانگی تا سازمانهای چند ملیتی را تحت پوشش قرار می دهد.

 

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.

مدارک و مجوزها

ما را دنبال کنید

Follow Us

  • دفتر تهران: سعادت آباد، میدان کتاب، نبش آسمان2، ساختمان توپاز، ط4
  •  55 39 35 88 (21 98+)
  • دفتر قزوین: چهارراه ولیعصر (عج) - جنب قنادی گل شب - شماره 17
  • 33 57 82 93 (28 98+)
  • دفتر همدان: میدان دانشگاه، ابتدای ک رهنمون، ساختمان پرسپولیس، ط2
  • فکس: 33 57 82 96 (28 98+)
  • info[at]vayaco.ir
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن