آنتی ویروس های تحت شبکه

براي مقابله موثر و کارا با ويروس ها و حملات امنيتي در شبکه ضروري است از يک آنتي ويروس تحت شبکه با يک ابزار مديريتي متمرکز و منسجم استفاده شود تا بتوان کاربران را در زمان بروز حملات ويروسي حفاظت نمايد.

 

آنتي ويروس تحت شبکه:
برنامه هاي کاربردي و تکنولوري هاي جديد به طور فزاينده اي باعث پيچدگي شبکه هاي کامپيوتري مي گردند.علي رغم استفاده کاربران از مزاياي چنين برنامه هايي، نمي توان ضعف شان را در زمينه امنيت رايانه ها به منظور مديريت اطلاعات را ناديده گرفت. لذا ابزار حرفه اي براي مديريت متمرکز و يکپارچه کاربران در مقابل ويروس ها و هر نوع برنامه مخرب از جمله ضروريات واحد "IT" در شرکت هاي مختلف به شمار مي رود.
همچنین جهت بروز نگه داشتن بانک اطلاعاتي شناسه ويروس هاي رايانه اي و بانک اطلاعاتي شناسه ويروس هاي رايانه اي و ماژول هاي نرم افزار و برخورد موثر با رخدادهاي ويروسي در شبکه رايانه اي لازم است اطلاعات به صورت کافي و مستمر در مورد وضعيت سيستم در دسترس باشد. بنابراين براي مقابله موثر و کارا با ويروس ها و حملات امنيتي در شبکه ضروري است از يک آنتي ويروس تحت شبکه با يک ابزار مديريتي متمرکز و منسجم استفاده شود تا بتوان کاربران را در زمان بروز حملات ويروسي حفاظت نمايد.
مزايا آنتي ويروس تحت شبکه
•    چندکارگي و مقياس پذيري
امکان مديريت موثرحفاظت کلاينت هاي شبکه درهر سطحي از پيکربندي و پيچدگي را ميسر مي سازد.با استفاده از اين ابزار مي توان ارتباطاعات بين سرورهاي مديريت نرم افزار ضدويروس و ايستگاه هاي کاري موجود در شبکه را با خطوط اختصاصي، "VPN"، ديواره هاي آتش و سرورهاي "Proxy"  برقرار نمود.
•    مديريت متمرکز
تمامي موارد مرتبط با حفاظت رايانه اي شبکه مانند اجراي حفاظت رايانه اي، تنظيم پارامترها براي يک کلاينت خاص ويا گروهي از کلاينت ها، بروزرساني بانک اطلاعاتي شناسه ويروسي کلاينت ها و ماژول هاي نرم افزار، کنترل سيستم و پاسخ موثر به رخدادهاي ويروسي و ديگرامور مديريتي را مي توان با ايستگاه کاري مدير به انجام رساند.
•    کنترل مستمر
مدير شبکه به آخرين اطلاعات در رابطه با رخدادهاي اتفاق افتاده در سطح شبکه دست يابد. نکته قابل توجه در اين مورد آن است که جهت دستيابي به اين اطلاعات نيازي به حضور فيزيکي مديرشبکه ضدويروس در محيط شبکه نيست.
•    حداقل بروز اختلال در امور جاري کاربران
با ابزار آنتي ويروس تحت شبکه تمام نرم افزارضدويروس را از راه دور نصب و نگهداري مي شود. در نتيجه خللي در انجام امورجاري کاربران وارد نخواهد شد.
•     حفاظت کامل و موثر
مديران مي توانند اطمينان حاصل کنند که کاربران هيچ گونه تغييري در تنظيمات برنامه نصب شده بر روي ايستگاه هاي کاري انجام نخواهند داد و لذا يکپارچگي امنبت شبکه رايانه اي حفظ خواهد گرديد.
واحد تحقيق و توسعه شرکت فني و مهندسي ايمن افزار وايـا با بررسي ايستگاههاي کاري و سرورهاي E-mail و File (File & Email Server) راهکارهاي استاندارد ضد ويروس ارائه مي کند تا اين شرکت با ارائه محصولات و لايسنس هاي معتبر Kaspersky ،Symentec و Eset و ارائه خدمات نصب، راه اندازي، آموزش و پشتيباني از اين محصولات مي کوشد تا سازمان ها هر چه سريعتر و کارامد با ابزار مديريتي منسجم کاربران و سرور هاي شبکه را در زمان بروز حملات ويروسي و برنامه هاي مخرب حفاظت نمايد.

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.

مدارک و مجوزها

ما را دنبال کنید

Follow Us

  • دفتر تهران: سعادت آباد، میدان کتاب، نبش آسمان2، ساختمان توپاز، ط4
  •  55 39 35 88 (21 98+)
  • دفتر قزوین: چهارراه ولیعصر (عج) - جنب قنادی گل شب - شماره 17
  • 33 57 82 93 (28 98+)
  • دفتر همدان: میدان دانشگاه، ابتدای ک رهنمون، ساختمان پرسپولیس، ط2
  • فکس: 33 57 82 96 (28 98+)
  • info[at]vayaco.ir
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن