بررسي و بهينه سازي زير ساخت هاي موجود

تیم امنیتی شرکت ایمن افزار وایا بعد از تعیین گستره ی پروژه اقدام به بررسی یکایک دارایی ها دیجیتالی و تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری می نماید و در مرحله بعد بهینه ترین راهکار بر اساس استاتدارد های امنیت اطلاعات ارائه و پیاده سازی می گردد.

یکی از عامل های بسیار ساده در نفوذ پذیر شدن یک سازمان، استفاده از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری بدون توجه به رعایت اقدامات امنیتی در بدو راه اندازی است. همچنین گاهی سازمانها به دلیل عدم استفاده بهینه از تجهیزات تهیه شده هزینه های نا متعارفی را برای راه اندای یک خدمت متحمل می شوند.

در بسیاری از موارد مشاهده شده است که بدلیل وجود تراکم شدید کاری، پرسنل و کارشناسان انفورماتیک سازمان تنها به  راه اندازی تجهیزات جهت برقراری سرویس ها بسنده می کنند. گاهی فشار و استرس ناشی از شرایط، فراموشی و گاهی موکول کردن آن به زمانهای بعدی باعث این مساله می شود.

در هر صورت بهره گیری از تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری بدون توجه به استانداردهای کاربری و امنیتی آن، بهترین نوید برای هکر خواهد بود.

همچنین همواره خرید تجهیزات جدید تنها راه حل موجود برای راه اندازی یک ارتباط یا سرویس نیست و با اعمال تغییراتی استاندارد در تجهیزات نرم افزاری و سخت افزای  نیز می توان به هدف مورد نظر نائل شد.

در این راهکار (بررسي و بهينه سازي زير ساخت هاي موجود) تیم امنیتی شرکت ایمن افزار وایا بعد از تعیین گستره ی پروژه اقدام به بررسی یکایک دارایی ها دیجیتالی  و تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری می نماید  و در مرحله بعد بهینه ترین راهکار بر اساس استاتدارد های امنیت اطلاعات ارائه و پیاده سازی می گردد. بعد از اتمام پروژه کارفرما مطمئن خواهد شده که کلیه تجهزات نرم افزاری و سخت افزاری بر اساس استارندارد های امنیتی در حال سرویس دهی می باشند.

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.

مدارک و مجوزها

ما را دنبال کنید

Follow Us

  • دفتر تهران: سعادت آباد، میدان کتاب، نبش آسمان2، ساختمان توپاز، ط4
  •  55 39 35 88 (21 98+)
  • دفتر قزوین: چهارراه ولیعصر (عج) - جنب قنادی گل شب - شماره 17
  • 33 57 82 93 (28 98+)
  • دفتر همدان: میدان دانشگاه، ابتدای ک رهنمون، ساختمان پرسپولیس، ط2
  • فکس: 33 57 82 96 (28 98+)
  • info[at]vayaco.ir
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن