راه حل هاي پشتیبان گیري

در جهان امروز ایمن کردن داده ها یک ضرورت است. روزی که سیستم های شما ویروسی شده اند یا سرور از کار افتاده است آن موقع است که از خود به خاطر بکاپ گیری های منظم تشکر می کنید.

 

داده های دیجیتال هر ساله با سرعت 80% رشد می کنند و شرکت ها و سازمان ها مسئول حفظ این حجم از داده ها هستند. چه چیزهایی باید بکاپ گیری شوند؟ چگونه بکاپ بگیریم؟ چه زمان هایی بکاپ گیری انجام دهیم؟ و ...

در جهان امروز ایمن کردن داده ها یک ضرورت است. روزی که سیستم های شما ویروسی شده اند یا سرور از کار افتاده است آن موقع است که از خود به خاطر بکاپ گیری های منظم  تشکر می کنید.داده های دیجیتال هر ساله با سرعت 80% رشد می کنند و شرکت ها و سازمان ها مسئول حفظ این حجم از داده ها هستند. امروزه حفاظت از داده ها یکی از مهمترین نگرانی های سازمان هاست چرا که داده ها و اطلاعات موجود حاصل کار دهها یا صدها نفر از افراد متخصص سازمان بوده و با صرف وقت و هزینه بدست آمده اند.

حتماً شخص شما تا به حال با مسأله عدم بازیابی اطلاعات مواجه شده اید و اثرات آن را احساس کرده اید.بنابراین قبل ازاینـکه فاجـعه اتفاق بـیافتد عمل کنید نه بعد از آن.
امروزه چـالــش های مرتبط بـا حفاظــت از داده بـه طور قابل توجــــهی تغییرکرده اند، پیدا کـردن راه حـل مـــناسب بک آپ گیری برای شما مـمکن است کمی مشــکل باشد. نه به خـاطر این که کـاردشواری است، بلکه به این دلیل که راهها و روش های بسیاری برای بکاپ گیری وجود دارند.
اینکه چه چیزهایی باید بکاپ گیری شوند؟
چگونه بکاپ بگیریم؟
چه زمان هایی بکاپ گیری انجام دهیم؟ و ...
پاسخ این سوال ها بستگی به نیاز ها و شرایط شما دارد.
 
با ما درتماس باشید.

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.

مدارک و مجوزها

ما را دنبال کنید

Follow Us

  • دفتر تهران: سعادت آباد، میدان کتاب، نبش آسمان2، ساختمان توپاز، ط4
  •  55 39 35 88 (21 98+)
  • دفتر قزوین: چهارراه ولیعصر (عج) - جنب قنادی گل شب - شماره 17
  • 33 57 82 93 (28 98+)
  • دفتر همدان: میدان دانشگاه، ابتدای ک رهنمون، ساختمان پرسپولیس، ط2
  • فکس: 33 57 82 96 (28 98+)
  • info[at]vayaco.ir
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن