×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 558

ایمن سازي و انتشار نرم افزارهاي تحت وب
مطلب ویژه

26 خرداد 1394
نویسنده :  

در راه حل های ایمن سازی و انتشار نرم افزارهای تحت وب در با استفاده از شیوه های Penetration Testing و ابزار های Web Vulnerability Scanning وضعیت امنیت وب سایت، پورتال های وب و نرم افزارهای وب کنترل می شوند...


با شنیدن واژه "وب" شاید وب سایت یا پورتال وب سازمان در ذهن شما تداعی شود. اما این کافی نیست. وب نقش بسیار تعیین کننده ای در تبادلات و ارتباطات امروزی ایفا می کند. اغلب دیواره های آتش امروزی مجهز به کنسول وب برای مدیریت آسان تر شده اند، تجهیزات ارتباطی اعم از مودم ها Wireless و ADSL تا تجهیزاتی مانند CISCO از صنعت وب برای راحتی کاربران بهره می گیرند. تمامی نرم افزارها توسعه محیط و کنسول های تحت وب را از مزایای خود نسبت به دیگری قلمداد می کنند. بسیاری از تجهیزات امروزی با فراهم آوردن بستر وب به سراغ شما می آیند؛ بسیاری از مادربورد های امروزی بدون نیاز به هارد یا نصب سیستم عامل یا حتی بوت شدن توسط CD های بوت توانایی دسترسی به وب را ارائه می دهند. تلوزیون های امروزی مجهز به مرورگر  وب، مسنجر و Wi-Fi هستند.

وب ارزشمند  است چرا که وجود بستر TCP/IP  بر روی هر نوع بسترفیزیکی ارتباط را با سرویس دهنده وب ممکن می سازد.

همه موارد فوق حاکی از نقش موثر، مفید و غیر قابل کتمان وب، سرویس دهنده های وب و نرم افزارهای تحت وب (Web Applications)هستند.

فرار از پیاده سازی نرم افزار های تحت وب یا مبارزه با مهاجرت نرم افزار های کنونی به مثابه پوشاندن درب ها و پنجره ها با دیوارهای آجری است.

در راه حل های ایمن سازی و انتشار نرم افزارهای تحت وب در مرحله اول با استفاده از شیوه های Penetration Testing و ابزار های Web Vulnerability Scanning وضعیت امنیت وب سایت، پورتال های وب و نرم افزارهای وب کنترل می شوند و در قدم های بعدی نرم افزارها یا پورتال وب سامان بر روی سرویس دهنده های وب ایمن (Web Server)، دیواره های آتش وب (WAF) و سیستم های کشف و مسدود سازی حملات (IDP) با دقت کافی و تحت شرایط استانداردهای علمی انتشار می یابند.

6546 نمایش ها

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.

مدارک و مجوزها

ما را دنبال کنید

Follow Us

  • دفتر تهران: سعادت آباد، میدان کتاب، نبش آسمان2، ساختمان توپاز، ط4
  •  55 39 35 88 (21 98+)
  • دفتر قزوین: چهارراه ولیعصر (عج) - جنب قنادی گل شب - شماره 17
  • 33 57 82 93 (28 98+)
  • دفتر همدان: میدان دانشگاه، ابتدای ک رهنمون، ساختمان پرسپولیس، ط2
  • فکس: 33 57 82 96 (28 98+)
  • info[at]vayaco.ir
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن