×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 558

پیاده سازی راه حل های ایمن دورکاری
مطلب ویژه

منظور از دور کاری انجام وظایف محول شده بدون حضور فیزیکی کارمندان واجد شرایط در محل کار سازمان خود با رعایت ضوابط و برای دوره زمانی مشخص می باشد.


مانند اکثر اصطلاحات مدیریتی تعاریف گوناگونی برای دور کاری وجود دارد اما در اینجا دو نمونه از آنها را که به جنبه استفاده از فناوری ارتباطات اشاره شده بیان می  کنیم.

₋ یک انتخاب است راجع به روش انجام کار، که به کارکنان اجازه می دهد تمام یا قسمتی از کارشان را خارج از محیط کاری انجام دهند. یعنی افراد می توانند از خانه شان، از یک مرکز ارتباط از راه دور نزدیکی خانه شان یا از محل کار دیگری وظایف کاریشان را انجام دهند.
₋ استفاده از رایانه و ارتباطات راه دور به منظور تغییر موقعیت جغرافیایی محل کار و انجام وظایف شغلی در ایران وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک در جلسه مورخ 30/3/89 بنا به پیشنهاد شماره 8741/200 مورخ 4/3/89 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران با هدف افزایش بهره وری، انطاف کاری و کاهش حجم رفت و آمد کارمندان دولت و اثرات جانبی آن آیین نامه دور کاری را تصویب نمودند. 

مطابق این آئین نامه منظور از دور کاری انجام وظایف محول شده بدون حضور فیزیکی کارمندان واجد شرایط در محل کار سازمان خود با رعایت ضوابط و برای دوره زمانی مشخص می باشد.

 

8049 نمایش ها

پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.

مدارک و مجوزها

ما را دنبال کنید

Follow Us

  • دفتر تهران: سعادت آباد، میدان کتاب، نبش آسمان2، ساختمان توپاز، ط4
  •  55 39 35 88 (21 98+)
  • دفتر قزوین: چهارراه ولیعصر (عج) - جنب قنادی گل شب - شماره 17
  • 33 57 82 93 (28 98+)
  • دفتر همدان: میدان دانشگاه، ابتدای ک رهنمون، ساختمان پرسپولیس، ط2
  • فکس: 33 57 82 96 (28 98+)
  • info[at]vayaco.ir
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن