QNAP

شرکت QNAP یک شرکت چند ملیتی است، که در سال 2004 با هدف تولید سیستم های حرفه ای ذخیره سازی اطلاعات NAS ، سیستم های ذخیره سازی تصاویر دوربین های تحت شبکه NVR و سیستم چند رسانه ای NMP جهت نگه داری و پخش انواع فایل های تصویری با خروجی HDMI و AV ایجاد گردید.

این شرکت در میان ده ها تولید کننده NAS در دنیا، همواره حائض رتبه برتر در تولید NAS های حرفه ای می شود.

این شرکت دارای طیف وسیعی از محصولات NAS، مطابق با نیاز تمامی سطوح شبکه ها می باشد. این محصولات قابلیت پشتیبانی از 1 تا 8 هارد دیسک SATA I, II, III را دارا بوده و دارای انواع پردازنده های شرکت Marvell و Intel هستند و همچنین از انواع حافظه های DDR I, DDR II, DDR III و درگاه انتقال قدرتمند USB 3.0 بهره مند می باشند.

QNAP در کنار این توان پردازشی منحصر بفرد و با بکار گیری یک سیستم عامل ایده آل بر پایه لینوکس قادر به مدیریت امن و بهینه اطلاعات در شبکه بوده و علاوه بر آن توانمندی راه اندازی بهترین و پرکاربردترین سرویس های شبکه مانند Multi Web Server, FTP, MySQL, Asterisk, Vtiger CRM, XDove,… را داراست. لازم بذکر است تمامی این سرویس ها توسط تیم برنامه سازی QNAP، و به کمک واسط فوق العاده QPKG کاملا با محیط NAS سازگار شده و دارای Performance بسیار بالای بر روی QNAP می باشند. این پکیج ها با نصب بسیار آسان (One Click) و بصورت رایگان در سایت این شرکت قرار دارند.

 

محصولات QNAP در چهار رده کلی زیر به بازار عرضه میشود:

 

NAS )Network Attached Storage)
NVR)Network Video Recorder)
NMP)Network Media Player)
IP-SAN & iSCSI

 

تنوع محصولات QNAP در حوزه ذخیره سازی تحت شبکه نسبت به رقبای این برند بی نظیر است به شکلی که این برند برای کلیه نیازها در بازارهای SOHO، SMB و Enterprise محصولات متنوعی برای عرضه در سبد خود موجود دارد.

شرکت QNAP Systems با هدف فعالیت و عرضه تجهیزات ذخیره سازی تحت شبکه در کشور تایوان تاسیس شد. این شرکت طی سال های گذشته با بکارگیری تکنولوژی های برتر در محصولات خود رشد بسیار خوبی در این بازار داشته و هم اکنون محصولات این برند به اعتراف نشریات و سایت های بررسی فنی مستقل به عنوان پیشروترین محصولات در بازار ذخیره سازهای تحت شبکه در دنیا شناخته می شوند.

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.

مدارک و مجوزها

ما را دنبال کنید

Follow Us

  • دفتر تهران: سعادت آباد، میدان کتاب، نبش آسمان2، ساختمان توپاز، ط4
  •  55 39 35 88 (21 98+)
  • دفتر قزوین: چهارراه ولیعصر (عج) - جنب قنادی گل شب - شماره 17
  • 33 57 82 93 (28 98+)
  • دفتر همدان: میدان دانشگاه، ابتدای ک رهنمون، ساختمان پرسپولیس، ط2
  • فکس: 33 57 82 96 (28 98+)
  • info[at]vayaco.ir
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن